O nas

W 1995 roku firma Agropian zaczęła się specjalizować w przetwarzaniu tworzywa o nazwie poliuretan (PU). Posiadając doświadczenie i zaplecze mechaniczne zbudowano urządzenia do przetwarzania poliuretanu w materiał izolacyjny oraz urządzenia do formowania wyrobów ze sztywnej pianki poliuretanowej. Podstawową produkcją Agropianu jest wykonywanie wlotów powietrza i żaluzji z poliuretanu oraz kominów stanowiących elementy systemów wentylacyjnych w obiektach inwentarskich oraz gospodarczych dla utrzymania odpowiedniego mikroklimatu. 


W wyniku wieloletniego doświadczenia, badań oraz współpracy z hodowcami, firma wypracowała autorski model wlotów powietrza z przedłużonym skrzydełkiem, które są dostępne w sprzedaży od kwietnia 2002 r. Z przyjemnością informujemy, że nasi partnerzy nadali roboczą nazwę tym wyrobom "polski model". 
Uzupełnieniem tej oferty jest wykonywanie izolacji termicznych z poliuretanu metodą natrysku. 

Od dwóch lat firma Agropian poszerzyła swoją działalność tworząc nowy dział produkcji pod nazwą "AS LED Lamp".
Stawiając na korzyści ekonomiczne, oszczędność energii oraz troskę o środowisko, firma wypracowała nowe produkty: systemy lamp dla produkcji rolnej (kurniki, chlewnie itp.) i systemy lamp przemysłowych.
Moduły systemów wykonane są z najwyższej jakości podzespołów światowych liderów branży elektronicznej, co gwarantuje najlepszą jakość produktu.